Regulamin

  1. Katalog jest darmowy i nie są pobierane jakiekolwiek opłaty za zgłoszenie i akceptację wpisu. Wyjątkiem mogą być wpisy premium i wszelka dodatkowa promocja wpisów, za którą webmaster może zapłacić, jeśli chce.
  2. Zgłoszenie wpisu nie jest równoznaczne z jego akceptacją – do katalogu zatwierdzane są jedynie wartościowe i merytoryczne strony internetowe po uprzedniej moderacji.
  3. Administracja katalogu nie bierze jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści prezentowane na opublikowanych stronach.
  4. Jedna strona może zostać dodana do katalogu tylko i wyłącznie jeden raz.
  5. W katalogu nie są akceptowane podstrony, tylko strony główne serwisów.
  6. Stronę można dodać tylko do jednej kategorii.
  7. Adres e-mail zostanie wykorzystany do poinformowania autora o statusie jego wpisu, ew. do dostarczania sporadycznych treści reklamowych powiązanych z tematyką katalogu.
  8. W katalogu nie są akceptowane strony niezgodne z polskim prawem, zawierające treści erotyczne, hazardowe, faszystowskie, nazistowskie, komunistyczne, obrażające wyznania religijne, nawołujące do przemocy i nienawiści, oferujące nielegalne treści, mało wartościowe, np. zaplecza seo, zawierające szkodliwe skrypty czy oprogramowanie, nieukończone lub w budowie, zawierające treści w większości w języki innym niż polski.
  9. Opis strony musi być unikalny, starannie napisany, zgodnie z zasadami poprawnej polszczyzny i posiadać odpowiedni sens. Nie musi być specjalnie długi (minimum 250 znaków), najważniejsza jest jakość. Maksymalna długość nie jest określona, jednak powinna mieścić się w granicach zdrowego rozsądku.
  10. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy pytań – prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy w katalogu.

Leave Comment

Katalog stron

Katalog stron internetowych został stworzony w celu ułatwienia użytkownikom Internetu znalezienia ciekawych, intrygujących witryn, które często nie są jeszcze zbyt dobrze znane w sieci, chociaż mogą na to zasługiwać. Nasz katalog ma za zadanie również pomagać ludziom w szybszym znalezieniu poszukiwanych informacji i zaoszczędzić cenny czas.
Jeśli jesteś administratorem strony www lub znasz witrynę wartą polecenia innym, zachęcamy do dodania jej do naszego spisu.